KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13027023
nr 1302 7023
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 151/350, daterad -86. Motivet: 45x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:49:36
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén